2018 Tesettür Kap Modelleri Nelerdir?

tarafından Butik Zeynebim 05/04/2018 0 Yorum

2018 yılı hızlı bir giriş ile moda dünyasında yenilikçi yüzünü göstermeye başladı. Tesettür dünyasına da yansıyan yeniliklerle birlikte pek çok kıyafette uzun süredir kullanılmayan detaylar öne çıkıyor. Elbiselerde, eteklerde, tuniklerde, feracelerde ve daha pek çok tesettür giyim ürününde görmeye başladığımız değişimlerle tesettürlü bayanlar bu sene oldukça şık ve zarif bir görüntüye kavuşacaklar. 2018 tesettür kap modelleri de bu sene yenilenen tasarımları ile hem iş hayatında hem gündelik hayatta hem de davet ve özel günlerde kendini belli edecek detayları ile incelenmeye değer alanlardan biri oluyor.

2018 Kap Modellerinde Düğmeler Olmazsa Olmaz!
 

Geçmişi yeniden yaşamak isteyenler için 2018 yılı tamamen nostaljik seçenekler sunuyor. Kap modellerinde bir süredir yaşanan fermuar akımının bitmesi ile düğmeler yeniden ortaya çıkmaya başladı. Ufak düğmelerden büyük ve dikkat çekici düğmelere varıncaya kadar bu sene kaplarda düğmeli modelleri daha sık göreceğiz.

 


 

Pileler ile Kaplar Rahata Kavuştu!
 

Pile detayların sıkça kullanıldığı 2018 kreasyonları nedeniyle bu sene kap modellerinde de pileleri görmeye devam edeceğiz. Kaplarda genellikle bel ve ya göğüs bölgesinden aşağısı pileli olan modeller ortaya çıkarken Mevlana kesim ve kloş kesimli kaplarda pileli modellerle birlikte öne çıkıyor. Rahat etmek isteyen herkesin seçebileceği bu modeller aynı zamanda İslami açıdan da vücut hatlarının gizlenmesine yardımcı oluyor.
 

Ceket Yakalar İle Maskülen Görünüm!
 

Kap modellerinde en sevilen ayrıntı kesinlikle ceket yakalı tasarımlardan oluşuyor. Spor bir görüntü sunmakla birlikte klasik duruşu ile de göz dolduran ceket yakalı kaplar hemen her kıyafetle kombinlenebildiğinden dolayı tesettürlü bayanların gözdesi olmuş durumda. Hakim ya da ya da oval yakalı modellerin devrini kapatan bu tasarımlar düğmelerle ve trençkot tasarımlarla adeta şaha kalkıyor.

 


 

Tokalı Kemerler Geri Döndü!
 

Klasik havayı seven kap modellerinde 2018 yılında tokalı kemerlere sıkça rastlayabilirsiniz. Sadece tokalı kemerlere değil kemerlerin her türüne rastlayabileceğiniz bu sezonda ince belli görünmenin yolu bu kemerlerden geçiyor. Düğmelerle ve kloş kesimlerle de harika bir bütünlük oluşturan tokalı kemerleri tercih ederek modaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Yorum Yapın