2018 Tesettür Tunik Modelleri

tarafından Butik Zeynebim 30/03/2018 0 Yorum

2018 Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür dünyasının olmazsa olmazı ve her kombinde kendini hatırlatan parçalarından olan tunikler 2018 yılında göz kamaştırmaya devam ediyor. Yüzlerce model ile vitrinlerdeki yerini alan tunikler tesettürlü bayanlar tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. En özel günlerden en sıradan günlere varıncaya kadar kullanılabilen tunik modellerinde 2018 yılı sürprizlerle dolu bir şekilde kendini göstermeye başladı.

 

2018 Tesettür Tunikler Baharı Müjdeliyor!

 

2018 tesettür tunik modelleri bahardan kopup gelmişçesine renkli ve çiçekli tasarımlardan oluşuyor. Geçtiğimiz senelerde karşımıza çıkan geometrik desenlerin bir kenara bırakıldığı bu sezonda çiçekler, danteller ve minik inciler ile cıvıl cıvıl bir moda dünyası bizleri bekliyor. Kollarda, etek uçlarında, yakalarda ve göğüs üzerinde bulunan çiçek detayları ile kendinizi baharın kraliçesi gibi hissedebilirsiniz.

 

Hem zarif hem şık hem de dikkat çekici olmak istiyorsanız 2018 yılında mutlaka gipürlere bezenmiş bir tunik almalısınız. Geçtiğimiz seneden beri yerini kimselere bırakmayan gipürlü tasarımlar farklı modelleri ile göz kamaştırıcı seçeneklerden oluşuyor. Sadece bileklerde ve yaka kısmında değil etek uçlarında, göğüs kısmında ya da kollarda hazırlanmış gipürlü işlemeler ile özel günlerin gözdesi olabilirsiniz.

İnciler İle Masumiyet Duruşu!

 

Masum ve bir o kadar da alımlı bir görüntü elde etmek isteyenler için biçilmiş kaftan olan incili tunik modelleri o kadar çok beğeniliyor ki bu sene herkesin gardırobuna girdi bile. En sade tunikleri bile hareketlendirebilen inci detayları basit ve bir o kadar da saf.

 

Asimetrik Kesimler Tuniklere Çok Yakıştı!

 

Elbiselerden sonra tuniklerde de asimetrik detaylar öne çıkmaya başladı. Sadece birkaç kesim farklılığı ile sıradanlıktan uzaklaşmış ve fark edilebilir olmanızı sağlayacak olan bu tunikleri gündelik hayatta da tercih edebilirsiniz. Rahat, aşırı süslü olmayan ve şıklığı gününüze yayacak olan asimetrik kesimleri farklı parçalar ile kombinleyebilirsiniz.

Volanlar, Pileler, Fırfırlar

 

Tunikleri canlandıracak bir yıl olan 2018’de kollarda volanlar ve fırfırlar görmek mümkün. Ayrıca tuniklerin göğüs bölgesinde ve sırt kısımlarında da gizlenmiş A pileler ve ya sıralı pileler dikkat çekiyor. Etek uçları fırfırlarla dolu olan tuniklerde bu sene beğeni toplayan tasarımlardan.

Yorum Yapın