2018 Tesettür Giyimde Ofis Şıklığı!

tarafından Butik Zeynebim 29/03/2018 0 Yorum

2018 Tesettür Giyimde Ofis Şıklığı!

Moda dünyasının iş hayatına bakan yüzü olarak bilinen ofis şıklığı tesettür dünyasının da yakından takip ettiği yaşam alanlarından birini oluşturuyor. Özellikle çalışan tesettürlü bayanlar ve iş hayatında muhafazakârlığa dikkat edenler için hazırlanan 2018 tesettür ofis modası fırtına gibi esecek parçalardan oluşuyor. Göz kamaştırıcı, asalet dolu ve İslami ölçülerin sonuna kadar kullanıldığı bu yılın modasında payetler, tüller, nakış işlemeleri, etnik desenler ve bol kesim detaylar gibi kadınların başını döndürecek yenilikler var.

Volanlı Parçalar Ofislere Hareket Getiriyor!

Ofis hayatında en sık kullanılan kıyafetlerin başında gömlek, tunik ve elbiseler geliyor. Bu kıyafetler bayanların daha rahat hareket etmesini sağladığı gibi ofis hayatının ciddiyetine de en uygun giyim türlerinden oluyor. 2018 yılında ofislerde bu kıyafetleri seçecek olan tesettürlü bayanların karşısına çıkan volanlar ise bu yılın gözdelerinden. Kollarda ve etek uçlarında görülen kat kat volanlar ya da tekli volanlar daha hareketli bir kıyafet stilini ortaya çıkarıyor olsa da ciddiyetin korumayı sağlayan detaylardan.

Kap Yelekler ve Sade Kombinler

Moda dünyasında yıldızı parlayan tasarımlardan olan kap kesim yelekler tesettürlü bayanlarında ofislerdeki kurtarıcı parçalarından oluyor. Özellikle pantolon giymeyi tercih eden bayanların sıkça kullandığı yelekler klasik ve spor kesimli modelleri ile dikkat çekiyor. Sizde ofis hayatınızda biraz değişimden yanaysanız pantolon ve tunik kombinlerinden kurtularak bu yıl yelek pantolon kombinlerine yönelebilirsiniz.

Pileli Etekler ve Nakışlar Şahane!

Tesettürlü bayanların ofislerde tercih ettiği en sevilen parçalar kuşkusuz ki etekler. Hele ki biraz da rahatlığa özen gösteriliyorsa bu sene bol bol pileli etekler bulabilirsiniz. Genellikle kloş kesimli olan eteklerin üzerine sade parçalar tercih ederek sade ve ciddi kombinler hazırlayabilirsiniz. Nakışlı ve çiçek desenli pek çok kıyafetin 2018 yılında öne çıktığı düşünülürse sizlerde nakışlardan ve çiçeklerden nasibinizi alarak kombinlerinize ve ofisinize baharı buyur edin.

Salaş Giyim İle İslami Ölçüleri Yakalayın!

2018 yılının en dikkat çeken trendi salaş giyim oldu. Tesettürlü bayanlar içinde büyük bir artı anlamına gelen salaş giyim ile hem bol ve İslam’a uygun modeller kullanabilir hem de ofislerde şık ve rahat bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

Yorum Yapın