Tesettürde Renk Kombinleri

tarafından Butik Zeynebim 17/05/2018 0 Yorum

Tesettürde Renk Kombinleri

 

Tesettürde renk kombinleri, mevsimlerin değişmesiyle kendini sürekli yenileyebilir. Kapalı hanımların tesettür giyim tarzları oldukça modern ve şık bir şekilde göz zevkimize hitap etmektedir. Baştan ayağa düz veya tek renk olarak kombin yapılabilir; zıt renklerin cazibesi ile farklı kombinler oluşturulabilir.

 

Zıt Renkler İle Tesettür Kombinleri

  • Siyah ile Beyaz: Her mevsimin renkleri olan siyah ile beyaz, tesettür stilinin de vazgeçilmez renkleri arasındadır. Kadınların klasik veya spor giyimlerde tercih ettiği vazgeçilmez renkleridir. Siyah ile beyaz renkler her devrin, her giyim tarzının moda ikon renkleridir.

 

  • Pembe ile Sarı: Özellikle yaz aylarının en tatlı iki zıt rengin uyumu ile tarzınızı şıklığa dönüştürebilirsiniz. Bu iki rengin bir araya gelmesiyle çok sevimli gözükeceksinizdir.

 

  • Yeşil ile Lacivert: Lacivertin kasvetli havasını bozabilen renkler arasındadır yeşil. Yeşil ile lacivert, son zamanlarda tesettürde renk kombinleri arasında sıklıkla yerini almaktadır.

 

  • Turuncu ile Mavi: Turuncu rengin sıcaklığı ile mavinin huzur veren tonuyla buluşmasıyla oldukça çok tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kapalı hanımların gizemliliği bu zıt renklerin uyumu ile korunabilir. Bu renkler, son yılların en popüler kombinlerini oluşturmaktadır.

 

  • Sarı ile Mor: Tesettür modasında da en çarpıcı iki renk sarı ile mor yerini aldı. Morun romantik hali ile sarının canlılığıyla kendinizi daha dinamik hissedeceksiniz. Bu kontrast tonların sizi sarmasına izin vermelisiniz.

 

  • Lacivert ile Pembe: Kontrast renklerin en akla gelmeyecekleri arasında yerini alıyor ama kombinlerinizdeki romantik şıklığa inanamayacaksınız. Lacivertin keskin tavrını bozabilen naif pembe ile büyüleneceksiniz.

 

  • Mavi ile Kırmızı: Cesur renk kırmızı ile mavinin dinginliği buluşunca çok şık bir görünüm ortaya çıkıyor. Mavinin her tonu ateşli kırmızıyla buluşuyor ve böylelikle ölçülü bir stil sergilemiş oluyorsunuz.  Tesettür modasının en ikon iki zıt renkleri arasında yerini alıyor.

 

  • Turuncu ile Yeşil: İki sıcak tonun birleşmesiyle sert geçişlerin yarattığı muazzam şıklık ortaya çıkıyor. Tesettürde renk kombinleri için ideal bir seçim olabilir.

 

  • Sarı ile Siyah: Son yılların en trend renkleri arasındadır. Şıklığın ve rahatlığın vazgeçilmez renkleri arasında kombinlerinizi yapabilirsiniz.

Yorum Yapın