Yeni Sezon Tesettür Eşofman Modelleri

tarafından Butik Zeynebim 01/04/2018 0 Yorum

Yeni Sezon Tesettür Eşofman Modelleri

 

Sağlıklı olmak isteyen herkesin hayatında büyük önem sahip olan spor tesettürlü bayanlarında hayatlarında büyük bir yere sahip. Spor esnasında kullanılan eşofman çeşitleri ise tesettürlü bayanlar tarafından özenle seçilen parçalardan biri oluyor. Yeni sezon tesettür eşofman modelleri ise ilgi ile takip ediliyor. Renkleri, bedenleri, kumaşları ve tarzları birbirinden farklı farklı olan bu eşofmanlar sadece spor zamanlarında değil günün çeşitli zamanlarında da rahatlığından dolayı tercih edilebiliyor.

 

 

İkili Takımlar

 

 

Eşofman takımlarında yeni sezon seçenekleri genellikle ikili takımlar şeklinde hazırlanıyor. Alt ve üst eşofman şeklinde hazırlanan bu takımlarda tekli ya da üçlü modeller görmek de mümkün. Ancak kombin yapmak ya da bir alt ve bir üstün yeterli olması gibi durumlardan dolayı çoğu tesettürlü bayan ikili takımları daha sık kullanıyor. İkili takımlarda siyah, lacivert, gri gibi ana renkler daha sık kullanılırken sarı, kırmızı, metalik renkler ve neon tonlarda kullanılabiliyor.

 

 

Kap ve Alt Takımlar

 

 

Üst kısmı kap boy fermuarlı eşofmandan oluşan takımlar büyük bir ilgi görüyor. Fermuar detayın yanında düğmeli seçeneklerin olması da farklı tarzlar denemek isteyen bayanlar tarafından kullanılabiliyor. Bayanlar bu takımları kullanırken hem bol olmalarından hem de ceket gibi bir kullanım sunmasından dolayı tercih ediyor. Tek renk tasarımlar bulunduğu gibi birkaç rengin kullanıldığı takımlarda bulunabiliyor. Ayrıca Adidas gibi büyük markalarında bu tarz ürünleri bulunabiliyor.

 

 

 

Tunik ve Alt Takımlar

 

 

Tunik modelli eşofmanların alt eşofmanlarla kombinlendiği bu seçenekler pek çok bayanın tercihlerinden oluyor. Farklı renklerde ve bedenlerde üretilen bu takımlar boğazlı şekilde satıldığı gibi ufak fermuarlı ve ya yakası düğmeli şekilde de hazırlanabiliyor. Tunik modeller ceketli takımlara göre daha az tercih ediliyor.

 

 

Pardösü Boy ve Alt Takımlar

 

 

Üst eşofmanın uzun olmasını isteyen bayanlar için hazırlanan bu modellerde pardösü boy olan üst kısım muhafazakar tesettürlü bayanların gözdesi oluyor. Vücut hatlarını belli etmemesi ve uzun olması ayrı bir avantaj ilken farklı renklerde de hazırlanabilir olması her bayanın istediği rengi seçebilmesini sağlıyor. Ayrıca büyük beden üretimleri de yapılabiliyor.

Yorum Yapın