Teslimat Bilgileri


Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

Butik Zeynebim’de ürünleriniz, sipariş verildikten sonra 24 saat içerisinde Kargo'ya verilmektedir. Ürününüz anlaşmalı kargo şirketimiz ile gönderilecektir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip numaranız size SMS olarak gönderilecektir.

Kargom Nerede?

Siparişinize ait kargo takip numaranızı sitemizde bulunan ''Kargom Nerede'' bölümünden sorgulayabilirsiniz. Gönderi kodunuzu yazdığınızda kargonuzun son durumunu bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Anlaşmalı kargo firmamız Sürat Kargo’dur. Ancak şartlara göre farklı kargo şirketleri ile de gönderim yapılabilmektedir. Kargonuz adresinizde size ulaşamadığında kargo firması size bilgi notu bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde kargonuzu şubeden teslim alamazsanız paketiniz Butik Zeynebim’e iade edilir.

Kargo Teslim Aşaması

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo paketinizi açınız ve içeriğinin eksiksiz ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir problem durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü bize geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.